Hakkımızda

You are here:

NEDEN BİZ

ULUSOFT olarak yaptığımız tüm projelerde kendi içimize sinmeyen hiçbir uygulama, tasarım yada görseli müşterilerimiz için kullanmıyoruz. Amacımız en iyiyi en güzeli en yeniyi sizlere sunmak. Referanslarımızı dikkatle incelemenizi öneriyoruz çünkü Referanslarımız Sözlerimizin Kanıtıdır. Temel prensibimiz doğru ve dürüst çalışmak, yalansız ve riyasız konuşmak, sözünde durarak en iyi hizmeti sunmaktır.

Yapılan tüm çalışmalarda en yeni teknoloji ve yazılımları inceleyip projelerimizde yer vermeye çalışıyoruz. Bizim sunduğumuz çözüm, İnternet’te bulunabilirlik, estetik ve güçlü bir görünüm ve sürekli geliştirdiğimiz dinamik altyapımızla Müşterilerimizi İnternet’e taşımaktır.

Yaptığımız projeleri sanki kendi firmamız için yapıyormuşuz düşüncesiyle hareket edip, projeleri bu şekilde hayata geçiriyoruz. 

Verdiğimiz hizmetler;

Web Sitesi Tasarım, Yazılım ve Geliştirme , Google Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Facebook Reklam Yönetimi (Reklam Planlama, Uygulama ve Raporlama) Google Adwords Yönetimi (Reklam Planlama, Uygulama ve Raporlama) Google Analytics Raporlama Kurumsal Kimlik Tasarımı (Katalog, Broşür, Kartvizit, Logo,)

Ulusoft Hekza Danışmanlık hizmetidir.